A Perfectly Good Heart - 2. díl

29. ledna 2012 v 19:23 | Hipís |  A Perfectly Good Heart
Mám další díl, doufám, že se bude líbit :)Ráno jsem vstávala až v půl dvanácté. Zbudil mě Felix, když si domů přitáhl ty jeho praštěné kamarády. Všichni vypadali stejně jako on. Všichni měli tmavé vlasy, po většině dlouhé (díkybohu, že Felixe tenhle máničkovský styl ani nenapadl), měli namalované tlusté černé linky a byli propíchaní různými kroužky a já nevím čím vším od hlavy až k patě. Táhl z nich kouř. Felix taky kouřil. Kouřil už dlouho. Nevím, co by na to rodiče řekli, ale vzhledem k tomu jaká máma je, tak by ho bez ohledu na to, že už mu bylo osmnáct ztřískala. Felix měl pokoj hned vedle mě, takže mě probudil jejich hlasitý smích. Tři z nich jsem znala. Ten nejhodnější z nich mi když jsem byla malá nosil lízátka. Jeho máma dělá v cukrárně prodavačku. Jmenoval se Tom. Ti další dva k nám chodili poměrně často. Alex a Rob. Dvojčata, ale každý z nich vypadal naprosto jinak. Pak s ním přišlo ještě pár dalších kluků a jedna holka. Ty jsem neznala. Nevím, co to tu měli za sraz, ale všichni páchli. Pro jistotu, že bych někoho z nich potkala na chodbě jsem se oblékla už v pokoji a rychle jsem se vplížila do koupelny učesat se a namalovat. Seběhla jsem schody a zamířila do kuchyně. Nikdo tam nebyl. Čekala jsem, že babička bude vařit oběd, ale místo toho jsem našla jen lísteček. Oběd už byl hotový a babička se ztratila. Shannon zase seděla u televize. Dívala se na MTV, kde hráli ti její.
"Shannon!" Neslyšela. "Hej! Shannon!" zakřičela jsem ještě víc, protože jí televize hrála na plný pecky.
"Baby you light up my world like nobody else, the way that you flip your hair get me overhelmed," zpívala Shannon a skákala po gauči s hřebenem v ruce. Když seskočila a šla k oknu, vzala jsem ovladač a vypnula jsem jí zvuk.
"Hej!" ohradila se na mě.
"Promiň, ale budu to muset poslouchat večer, tak mě toho ušetři alespoň teď." Vyndala jsem z ovladače baterky a hodila jsem ho na stolek. Potom jsem spokojeně odkráčela do kuchyně a začala jsem se ládovat špagetami, které pro nás připravila babička. Shannon se asi urazila, protože ani nedutala a neodvážila se přijít za mnou do kuchyně pro jídlo.
"The light shines, it's getting hot on my shoulders..." ozvalo se z pokoje Shannon. Začala jsem zuřit. Copak toho ta holka nemůže nechat? Vyskočila jsem a rozeběhla jsem se k ní do pokoje. Už tam stál Felix, který na ní křičel, ale ona dělala, že ho neslyší. Nahoře na schodech jen vykukovaly hlavy Felixových kamarádů. Felix vzal kabel přehrávače a vytáhl ho ze zásuvky. Shannon začala křičet jako pominutá a já a Felix jsme jen vyjeveně koukali. Pak práskla s dveřmi a byl klid. Felixovy kamarádi se mohli udusit smíchy.
Den se krátil a schylovalo se k večeru. Shannon obsadila koupelnu na hodinu a půl a dokonce mě poprosila jestli jí učešu a namaluju. Slušelo jí to. Na rozdíl ode mě. Já na sebe hodila svoje nejobyčejnější džíny a košili. Když jsem vyšla z pokoje, Shannon si mě změřila pohledem.
"Vypadáš příšerně," podotkla.
"O to šlo," vyplázla jsem na ní jazyk. Odfrkla si a vykročila ze dveří. Jeli jsme tramvají až ke klubu, kde měli One Direction koncert. Před budovou stála spousta ječících holek s transparenty v rukách. Zvedla jsem obočí a všechny jsem si prohlédla. Každá z nich ječela.
"Jsme tu pozdě," vzdychla Sahnnon.
"Jak jako pozdě?"
"No podívej se na ty holky před náma. Jsou jich stovky. Takhle se do přední řady nikdy nedostanu." Bylo mi Shannon líto. Hledala jsem nápad, jak se dostat dopředu. Mezi ječící fanynky vstoupil velký bodyguard a protlačoval si cestu ke dveřím, aby je mohl otevřít. Chytla jsem sestru za ruku a nalepila jsem se na bodyguarda. Když jsme se dostali opředu, uvědomila jsem si jakou jsem udělala chybu. Teď budu muset chytat sliny Harryho Stylese. Shannon byla nadšená. Stáli jsme úplně ve předu. Po chvíli na pódium vběhlo pět kluků. Znala jsem akorát Harryho. Shannon měla celý pokoj polepený plakáty s ním. Zpívali to svoje ,Baby you light up my world' a skákali po pódiu jak šílenci. Když dozněla první písnička, myslela jsem, že umřu. Kluci zahájili půl hodinový proslov o tom jak milujou svoje fanynky. Pak přišel na řadu jejich druhý singl. Byla to nejtrapnější písnička, co jsem kdy slyšela. Harry Styles začal pištět do mikrofonu:
"It's gotta be youuuuuuuuuuuuuuuuuu..." Myslela jsem, že mi prasknou ušní bubínky. Všimla jsem si, že slavný Harry zpívá asi nejvíc. Když skončila druhá písnička musela jsem se Shannon zeptat, kdy to končí. K mojí smůle to bylo hodinové vystoupení a zatím uběhlo ani ne deset minut. Kluci zpívali dál a dál a Shannon skákala výš a výš a já jsem se nudila víc a víc. Pak oznámili název předposlední písničky. V duchu jsem jásala. Fanynky šílely. Kluci zpívali.
"If I'm louder, would you see me?" zpíval blonďák s křivým zubem. Začala jsem se mu smát. Pak šel Harry Styles na kraj pódia a holky začaly pištět ještě víc. Shannon se ke mně naklonila.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Markét Markét | 30. ledna 2012 v 19:18 | Reagovat

kdy bude dalsi dil?

2 Hipís Hipís | 30. ledna 2012 v 19:28 | Reagovat

[1]: Ještě nevím, možná ho dám dneska, a nebo zítra :)

3 Májuš Májuš | Web | 30. ledna 2012 v 20:56 | Reagovat

moc pěkný! :) fakt se mi to líbí, honem další díl!!! :D :)

4 eliskahamerska eliskahamerska | Web | 13. února 2012 v 12:50 | Reagovat

To bylo dobrý takový: Začal pištět to svý Gotta be youuuuuuu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama