A Perfectly Good Heart - 11. díl

16. února 2012 v 17:11 | Hipís |  A Perfectly Good Heart


"Dáš si čaj?" Teta by pořád pila jen čaj. Jen jsem zavrtěla hlavou a přehodila jsem přes sebe její vytahaný svetr. Byl takový barevný a trošku uhozený, ale byl pohodlný takže jsem si ho nechala i na cestu domů. Pořád pršelo, ale jen tak trošku. Ale bylo příjemně takže jsem se rozhodla se ještě porozhlédnout na pláži, třeba potkám Zayna. Už z dálky jsem ta viděla někoho stát. Měl kapuci, ale tak když budu mít štěstí bude to on. Dívala jsem se na moře. Šlapala jsem hodně pomalu abych se nenabourala. Bylo to zvláštní na něj koukat takhle a ještě k tomu v dešti. Nad hladinou poletovala jemná mlha. Zastavila jsem u zábradlí a seskočila z kola. Ten člověk co tam před pár minutami stál už tam nebyl. Zaklela jsem, otřela jsem rukou kapky z kovové tyče a vyhoupla jsem se na ni. Utřela jsem ji málo. Cítila jsem jak se voda nasakuje do kraťasů. A pak do mě někdo strčil a já sletěla ze zábradlí.
"Jsi v pořádku?" promluvil kluk v kapuci, o kterém jsem si myslela, že to byl Zayn.
"Možná, kdybys ze mě vstal tak budu," zaskřehotala jsem.
"Ah, promiň." Seskočil ze mě a podal mi ruku.
"V pohodě." Otřepala jsem se. "Já radši už pojedu."
"Jsi úplně mokrá, nechceš jít na chvíli dovnitř?" Ukázal na obrovskou chatu, které jsem předtím nijak nevěnovala pozornost. Ha! Odhalila jsem One Direction.
"Je doma Harry?" zasyčela jsem.
"Teď ne, ale přijde," usmál se. Poznala jsem, kdo to je. Ten kluk s křivým zubem. To byl on. Usmála jsem se na něj a kývla jsem hlavou, jakože jdu. Vedl mě do budovy.
"Val, co ty tu děláš?" vyvalil oči Zayn.
"Vy se znáte?" kvíkl ten kluk.
"Jo, známe. Řekněme, že tu stojím a jsem mokrá," mrkla jsem na Zayna. Nakrčil obočí a měřil si mě pohledem.
"Aha, tak pojď dál." Vešla jsem do haly. Byla nádherná, luxusní, bylo tam úplně všechno, na co by si člověk jenom vzpomněl. "Posaď se," usmál se Zayn a ukázal na obrovskou pohovku.
"Ale, já jsem mokrá," řekla jsem.
"Hm, to je pravda," podotkl. "Počkáš chvilku?" Kývla jsem hlavou a zůstala jsem sama stát v té hale. A pak přišel ten blonďák.
"Nepředstavil jsem se ti, jsem Niall," řekl a usmál se.
"Jo já Val."
"Jako..."
"Nezkoušej to!" Vykulil na mě oči, ale radši se dál neptal, díky mému nabroušenému výrazu. "Hele Nialle, můžu se tě na něco zeptat?"
"No, proč ne? Povídej."
"Proč vy, jako One Direction, skupina, která má přes milion fanoušků jste zrovna tady v deštivým Walesu, místo na slunečným Hawai?"
"To máš tak, tady ve Walesu nás nepronásledují fotografové, teda alespoň myslím. A krom toho, v poslední době je tu docela hezky. Nechceš si sednout?" zeptal se.
"Jsem mokrá."
"Hm, to asi jo. A nechceš něco k jídlu nebo k pití?"
"Pití prosím," usmála jsem se. Byl celkem milý.
"A..."
"To je jedno, něco, po čem nebudu mít žízeň," řekla jsem a Niall se vypařil stejně jako před pár minutami Zayn. Prohlížela jsem si fotky na stěnách. Byli tam One Direction. Jak jinak. Shannon by asi zešílela, kdyby se ocitla tady, kde právě teď já. Mě to nijak nebralo. Projížděla jsem očima obrázky a pak přišel Zayn.
"Tohle je Danielle, Liamovy holky. Snad ti to bude," řekl a podal mi v uzlíček svázané ošoupané džíny a bílé tričko.
"Já... To..." nevěděla jsem, jak poděkovat.
"Koupelna je naproti," ukázal směrem z chodby.
"Děkuju," usmála jsem se a vyběhla jsem z místnosti. Čekala jsem nějakou luxusní koupelnu, ale dalo by se říct, že byla vcelku normální. Svlékla jsem svoje mokré oblečení a vyždímala ho do umyvadla. Pak jsem na sebe navlékla džíny a tričko. Džíny mi byli kapku těsné, ale dalo se to. Svázala jsem do uzlíčku svoje prádlo a strčila jej do látkové tašky. Když jsem vyšla z koupelny, už v té místnosti nebyl jen blonďák a Zayn. Byla tam kudrnatá dívka (zřejmě Danielle) a dva kluci. Jeden kudrnáč, který právě nesl občerstvení a druhý co seděl rozvalený na zemi ( i když nemám tušení proč, když pohovka byla poloprázdná ). Niall už kradl klukovi z tácu nějaké oříšky a Zayn asi obíral žmolky ze svetru nebo nevím, co jiného by to mohlo být.
"Je ti to!" usmála se kudrnatá dívka Danielle.
"No, trošku knop..." Ona byla jako tyčka, úžasně štíhlá. A vysoká. Mít postavu jako ona, tak si pískám.
"Já myslím, že je to akorát. Promiň, že jsem ti nepůjčila nic lepšího, ale moc toho s sebou nemám," řekla.
"To je v pohodě, můžu být ráda, že na sobě nemám tohle," ukázala jsem do tašky.
Kluk s tácem položil věci na stůl a sedl si ke kudrnaté dívce Danielle. Takže to byl asi Liam. Akorát by mě zajímal ten poslední.
"Já jsem Danielle," představila se krásná kudrnatá dívka Danielle.
"Já Val," usmála jsem se. Danielle mi úsměv oplatila a pustila se se mnou do rozhovoru. Kluci se bavili mezi sebou nevím o čem, protože jsem je neposlouchala. Pak se otevřely venkovní dveře a dovnitř vstoupil Harry Styles. Chtěla jsem odejít.
"Asi už půjdu, venku už neprší tolik a já to mám kousek," vyskočila jsem z křesla, kde jsem seděla.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Májuš Májuš | Web | 17. února 2012 v 22:31 | Reagovat

haha, jak okamžitě vystřelila. :D Moc pěknej díl, těším se na další! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama