A Perfectly Good Heart - 22. díl

18. března 2012 v 17:22 | Hipís |  A Perfectly Good Heart


"Neseme maso!" zakřičel Niall a mával nám pytlíkem z okénka z auta.
"Super," usmála se Danielle a nadzvedla palec. "Přidáš se Val?"
"Nene," zavrtěla jsem hlavou. Harry Styles se zamračil.
"Valkýro, bez tebe to nebude sranda," zaskučel.
"Bez tebe bude prudit nás," zasmál se Liam. Nevím, jaký na mě vyzkoušeli kouzlo, ale za celé odpoledne jsem ani jednou nepomyslela na Jona. Všechno to přišlo, když jsme se vrátili. Tohle mě bude snad pronásledovat do konce života. Vzpomínky na kluka. Pitomce a Idiota.
"Kampak jdeš tak vymóděná?" usmála se teta, když jsem si česala vlasy před zrcadlem.
"Jen k táboráku. Můžu?"
"Ty se ještě ptáš?" zasmála se teta a kývala při tom hlavou. "Ale do půlnoci doma i když vzhledem k tomu, že jsi minule byla přesná tak ti dneska půl hodinky přidám."
"Jsi ta nejskvělejší teta na světě!" objala jsem ji, nazula jsem sandály, hodila přes rameno tašku a vyběhla ven.
Táborák probíhal stejným způsobem, jako ten poslední. Zpívalo se jedlo se. Harry Styles dělal šaškárny.
"I know your hearts been broken but don't you give up, Louisi zpívej, to je tvoje část," Harry Styles mi máchal rukama ve vzduchu a křičel mi do ucha. Smála jsem se. Jen jsem byla trošku naštvaná na Danielle, že to klkům řekla. Vždyť oni tomu vůbec nemůžou rozumět. "I'm a thief, I'm a thief, to mam jako zpívat sám vy záprdkové?" máchal mi pořád rukama Harry. Pak se Harry urazil a sedl si zády k nám. Moc dlouho to nevydržel a stejně se po pár minutách zase otočil.
Jako posledně se Liam s Danielle odebrali do temného koutku. Ale tentokrát tu Zayn zůstal. Vážně se mi líbil, ale zrovna v té době se mi hlavou honily jiné myšlenky. Vlastně jen jedna. JON. JON. JON. JON. JON. JON. JON.
"Nechceš se jít projít?"
"JoCo?" Joco? Jsem tak blbá?
"Joco?" zasmál se Zayn.
"Chtěla jsem říct jo a pak co," zalhala jsem. Hloupost. Jedna myšlenka. Jen už si znovu v hlavě nebudu opakovat Jonovo jméno, aby se mi nestalo to samé.

Seděli jsme na mole. Mlčky. Ten Harry je pitomec! Teď bych si přála, aby přišel a oznámil, že je 'druhá nálož', ale ne on chodí jen v ty nesprávné chvíle.
"Co je ten Jon zač?" vyvalila jsem na Zayna oči. Díval se do nebe.
"Jeden pitomec," zabručela jsem.
"Jak jste se poznali?" nepřestával se vyptávat.
"Ve vlaku. Jela jsem sem. Byl stejně otravný jako Harry, ale prostě..." cítila jsem jak se mi do očí derou slzy. Nechtěla jsem brečet. Aspoň teď ne. Zayn mlčel. Pak to vypadalo, že se mě na něco zeptá, ale rozmyslel si to.
"Proč se s tebou rozešel?" Už jsem to nevydržela a znovu jsem se rozbrečela. Zayn zpanikařil a začal mě utěšovat. "Promiň, já nechtěl," přitiskl si mne k sobě.
"To je v pořádku," otřela jsem si slzy a zahleděla jsem se do vody na svůj odraz. Rychle jsem si začala otírat rozmazanou řasenku. "Podle něho se k sobě nehodíme, podle mě je to děvkař," řekla jsem znechuceně. Zayn se začal smát a mě to najednou taky přišlo vtipný. Smát se a brečet do toho je sranda, tedy aspoň mi to tak v tu chvíli přišlo..
"Přemejšlel jsem, jak ti zvednout náladu, ale koukám, že to už není třeba," usmál se a chytl mě za ruku. Na chvíli jsem zpanikařila. Zayn to poznal a rychle mě pustil. Chvíli jsme tam dál seděli a povídali si, jenže se začalo zatahovat.
"Měli bychom jít, brzy začne pršet," pípla jsem. Na obloze už nebylo vidět ani jednu hvězdičku a trochu se ochlazovalo.
"Rozmočíš se jo?" šťouchl mě Zayn.
"Já ne, ale tvoje vlasy by mohly," vyplázla jsem jazyk.
"Hele, moje vlasy nech bejt." Chvíli jsem na něj civěla. "Není ti zima?" Už zase se mě na to ptá. Jenže teď už s ním na procházce jsem, takže si klidně můžu vzít i jeho voňavou mikinu. Teda, jasně, že jsem nevěděla, jestli voní, ale myslela jsem, že jo. Kývla jsem hlavou a Zayn si jí doopravdy sundal. V duchu jsem se zaradovala, ale jen tak potichu, protože jsem nechtěla být nějak trapná. Ale která holka by nejásala. Mít na sobě mikinu Zayna Malika. Ha! Teď jí mám já a pořád o to určitě stojí tolik holek. Lehce jsem se pohupovala zabalená v Zaynově krásné baseballce na mole a drcala jsem do Zayna. Při tom jsem si tiše pobrukovala nějakou melodii. Zayn tu písničku asi poznal, protože si začal pobrukovat se mnou. Držel mě kolem ramen a pobrukovali jsme si spolu. V duchu jsem se zase vysmívala všem fanynkám.
Začalo pršet. Pořád jsme se pohupovali a zpívali si. Měla jsem lepší náladu. I když pořád jsem přemýšlela nad Jonem. Jak mi to mohl udělat? Prostě jsem tomu nemohla věřit. Byla jsem tak naštvaná a zároveň strašně smutná.
"To přejde," usmál se na mě Zayn, když si všiml, že znovu brečím.
"Tobě se to říká, jsi kluk."
"A myslíš, že se tohle klukům nestává?"
"Možná jo, ale určitě to nesou líp, než holky. Nebo spíš než já. Pochop, já nejsem holka, která by balila kluky na potkání. Ani to neumím. Jsem poleno," povzdechla jsem si.
"Jestli si myslíš, že neumíš balit kluky, tak umíš, jen o tom nevíš," zasmál se.
"Myslíš?" vykulila jsem na něj oči. Zayn kývl. "A koho teda balím, hm?"
"O někom bych věděl."
"Řekneš mi to?" Zavrtěl hlavou.
"Zatím ne. Možná někdy."
"No, každopádně to teď nepůjde, vypadám jak zmoklá slepice," vyprskla jsem smíchy při pohledu na vodní hladinu, na kterou padaly dešťové kapky.
"Myslím, že jsem viděl nejednu slepici a ani jedna ti nebyla moc podobná."
"Hm?" pohodila jsem rukama.
"No dobře, ale jen o trošku!" zasmál se a šťouchl mě do boku.
"Héj! Měl bys mě utěšovat a ne si ze mě dělat srandičky," vyplázla jsem jazyk.
"Promiň omlouvám se, pojď na mou hruď," udělal smutné oči a rozpřáhl ruce.
"Ani za zlatý prase, jsem uražená."
"Dobře, vypadáš jako dešťová víla s perfektními vlasy," nakrčil nos. Usmála jsem se a objala jsem ho. Skvělý kamarád. Ten pocit, že vás má někdo rád.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Májuš Májuš | Web | 18. března 2012 v 18:26 | Reagovat

Aw, dokonalý díl. :D :D :D "Ani za zlatý prase", to říkám pořád. :D Huh, dokonalý, vážně. A toho Harryho u táboráku, jak si prozpěvuje, toho vidím před očima a musím se smát! :D :) honem další prosím. :P

2 Michelle Michelle | Web | 18. března 2012 v 20:59 | Reagovat

ach jo, já to tak žeru. =D Vždycky se sem chodím ujišťavat jestli není nový díl, a když je tak seraduju jak malá. Vážně jsi skvělá! =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama