A Perfectly Good Heart - 26. díl

28. března 2012 v 20:02 | Hipís |  A Perfectly Good Heart
Já jen doufám, že buď jste na to zapomněli a nebo o tom Zayn neví jakože byla na jejich koncertě :D Teda já to četla a myslim, že neví :D Aspoň doufám :D Páč já si to nepamatuju a kámošky taky ne :DDala jsem mu prst na ústa.
"Jestli mi uděláš to, co Jonathan, mám bratra, který si kvůli tobě nechá udělat zbrojní průkaz," kousla jsem se do rtu.
"Na to jsem se do tebe až moc zamiloval," usmál se, dal mi ruku kolem pasu, druhou si přitáhl mou hlavu a políbil mě. Chytla jsem ho kolem krku. V duchu jsem už na nic jiného, než na něj nemyslela. Byl tak něžný, krásný, úžasný, milý, vtipný a hezky voněl. A byl slavný. Nevím, jestli to byla výhoda a nebo nevýhoda, ale každopádně jediný, co jsem teď chtěla, bylo líbání s ním. Nejlepší lék na zlomený srdce. Měla jsem hlavu na Zaynově hrudi. Tentokrát mě ani nenapadlo vysmívat se závistivým fanynkám. Myslela jsem jen na to, jak se mi líbí když si na prsty namotává moje vlasy. Nechtělo se mi domů, ale věděla jsem, že musím. Nevím, co by teta provedla za šílenost, kdyby mě v posteli nenašla.
Zayn mě šel vyprovodit. Políbila jsem ho na tvář a tiše jsem se vkradla do domu.
"Au," zaúpěla jsem, když jsem přistála na podlaze a pode mnou to tiše kvičelo. Zvedla jsem se. Ležela jsem na Zmetkovi. Celý naježený se na mě s odstupem podíval a když jsem si stoupla, splaskl a začal se mi otírat o nohy. Popadla jsem ho a nesla k sobě do pokoje. Byla to kočka, na kterou jsem ani nemusela mluvit a ona už se tvářila, že mi rozumí.
Vstala jsem až k poledni. Teta byla ve svém krámku a já jsem se ještě chvíli rozvalovala na posteli. Seběhla jsem po schodech na snídani. Zmetek se zase vypařil. Po snídani jsem se oblékla do šatů a nazula jsem si sandálky.
"Co tu chceš?"
"Přišla jsem za Zaynem," usmála jsem se na rozespalého Harryho. "Nechceš se třeba obléknout, předtím, než vylezeš ven?" namítla jsem a ukázala jsem na jeho trenky. Nadzdvihl obočí.
"Spím nahý," zamrkal. Pleskla jsem ho po zádech a vystrčila do domu.
"Zayne! Máš tu milenku! Je brzo ráno, takže pokud budete provádět nějaký nekalosti, tak prosím potichu. Někteří tu chtějí ještě spát," zívnul si a zamířil pryč.
"Dělá si srandu?" zakroutila Danielle hlavou. "Je poledne," zasmála se. Jen jsem pokrčila rameny.
"Ahoj," políbil mě Zayn na tvář. "Už jsem přišel na to, co ti zase spraví srdce," řekl Zayn a šťouchl mě do žeber.
"To už jsi spravil ty," usmála jsem se a políbila jsem ho.
"No dobře, ale já se nechtěl chlubit," zaculil se.
"Tak jaký byl ten nápad?" Zayn vytáhl dva lístky na Foo Fighters a zamrkal.
"Děláš si legraci?" zapištěla jsem. "Vždyť už měli vyprodáno!"
"Zayn se dostane všude," nakrčil nos a objal mě.
"Co kdybychom dneska někam zašli?" namítla jsem.
"Na párty?" vystrčil Harry hlavu z ložnice a zamrkal.
"Kdybyses oblíknul tak možná."
"Pro tebe bych šel klidně i nahatej," ironicky se usmál a vylezl ven z pokoje. "Mám hlad, kde je všechno jídlo Nialle!" zahučel.
"Co já?"
"Proč ho ze všeho obviňuješ," skočila jsem k Niallovi na pohovku a sebrala jsem mu hrst brambůrků. Harry jen pokrčil rameny a přisedl si k nám.
"To není moc dobrá snídaně," podotkla jsem. Harry se jen zamračil a hodil po mě hrst rozdrobených brambůrků, které se mi zapletly do vlasů.
"Máš lupy," zasmál se a vyklopil na mě celou misku. Niall jen pohazoval rukama a lítostivě se na mě díval. Teda spíš na mou hlavu plnou drobků.
"Já tě zabiju ty jeden kudrnatej, protivnej skřete!" zapištěla jsem a vrhla jsem se po Harrym, který ani smíchy nestačil utíkat. Svalila jsem ho na zem a začala jsem ho šťouchat do žeber.
"Přestaň!" hihňal se jak malá školačka. Ale byl silnější než já a po chvíli mě převalil na zem. Ruce mi chytl jednou rukou a začal mě šimrat. Pištěla jsem jak pominutá. Chvíli jsem mu nadávala, pak jsem ho prosila a nakonec jsem mu i vyhrožovala. Myslela jsem, že se počůrám. Celá rozcuchaná jsem se zvedla ze země a šla jsem si vyčesat ty mastné brambůrky z vlasů.
"Nezajdeme na oběd?" chytl mě Zayn zezadu kolem pasu, když jsem stála v koupelně.
"Kam chceš tady zajít na oběd?" namítla jsem.
"No, napadlo mě, že bychom se mohli někde sami usídlit a dát si něco doma připravenýho," mrkl.
"Ty umíš vařit?" žasla jsem.
"Tak jen trochu," nakrčil Zayn nos a políbil mě na krk.
"Koukni na nás, jsme to ale dvojka," ušklíbla jsem se na zrcadlo.
"Jeden z nás krásnější, než druhej," poslal našemu odrazu Zayn vzdušný polibek.
"Víš čemu nerozumím?"
"To vážně netuším," zaculil se Zayn a roztomile zavrtěl hlavou.
"Jakto, že jsem se do tebe nezamilovala už tenkrát na tom pódiu," otočila jsem se k němu a pohladila jsem ho po tváři. "Ty tvoje kukadla. Jsi jak štěňátko," dala jsem mu pusu na nos.
"A já si vždycky připadal víc sexy, než roztomilej," vyplázl jazyk. "A počkej, na jakým pódiu?" tázavě se na mě podíval.
"Harry se nezmínil, že mi četl deník," zasmála jsem se. "Nech to plavat."
"Počkej! Tys byla na našem koncertě?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 28. března 2012 v 21:30 | Reagovat

Wow, dokonalé! Hazza ako vždy ma dostáva do kolien... a ten Niallov ľútostivý pohľad si viem dokonale predstaviť. Som napätá ako strunka!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama