Sparks Fly - 5. díl

31. března 2012 v 21:50 | Hipís
Měla jsem ho předepsaný dopředu :D Já totiž vůbec nevím, jak mám pokračovat v APGH :D

Btw: budete se dneska dívat na kids choice awards? :D Já asi jo :D Jen nevím, jestli to vydržím :D to je k vzteku :d celej tejden jsem jako rybička a ponocuju do půlnoci normálně a teď zívám už v půl desátý :D"Počkej. Co kdybychom spolu někdy někam zašli? Aspoň bych ti vynahradil to kafe?" Zamyslela jsem se. Harry. Přemýšlela jsem nad ránem s Ninou. Jak, že se jmenoval ten její budoucí manžel? Nebyl to taky Harry?
"Fajn," kývla jsem a zamířila jsem k východu.
"A číslo mi nedáš?" Pleskla jsem se do čela.
"Nemám tužku."
"Máš na zádech školní batoh a nemáš v něm tužku?" ukázal mi na záda. Znovu jsem se pleskla do čela. Byla jsem strašně rozpačitá. Nemohla jsem přemýšlet normálně. "Navíc je to v celku jedno. V týhle době už existují mobily," zamával mi před obličejem iPhonem. Rychle jsem mu nadiktovala číslo a celá rudá jsem vyběhla z místnosti ven.

"Kde máš to kafe?" chechtaly se holky. Kluci jen přihlouple koukali.
"On, ten, vyklopit, sem," koktala jsem a ukazovala jsem si přitom na mokré tričko.
"Tak si to sundej a my z toho něco málo vyždímem," zakřenila se Laura. Kluci se na mě hned zaujatě podívali.
"Jste blbý," zasmála jsem se. "Měli bychom už vyzvednout Ninu ne?" namítla jsem. Emily se pleskla do čela a rozeběhla se k metru mávajíc na ostatní kabelkou. Utíkala jsem za ní, aby mi to neujelo.

Seděla jsem v pokoji a netrpělivě si každých deset minut prohlížela displej mobilu. Zavolá ještě dneska? Zavolá vůbec?

"Můžu?" pípla Nina zpoza dveří.
"Ty vždycky," usmála jsem se. "Hele prcku, co ty víš o tom Harrym?"
"Všechno, ale pracky pryč. Bude to můj manžel," zamračila se na mě.
"Neboj se, jen mi o něm něco řekni." Místo toho mi Nina vytrhla z rukou notebook a začala bleskově hledat různé stránky. Na sedmileté dítě byla fakt chytrá.
"To mě naučila Emily," zazubila se. Podala mi notebook. "Čti!" poručila.
"Harry je drzý, měl křečka jménem křeček, rád odpovídá na textovky, miluje bublinkovou koupel, blablabla..." četla jsem nahlas. Chudák Harry. Může mít taková celebrita vůbec nějaké tajemství?
Nina mi usnula na posteli.
"Ginn..."
"Pšt," přerušila jsem Simona, který mi právě vtrhl do pokoje. Popadl Ninu do náruče a odnesl jí pryč. Čekala jsem, že se vrátí, ale nevracel se. Možná zapomněl, že něco chtěl. Lehla jsem si k notebooku a se zájmem četla všechny ty vyšťouraný fakta o Harrym.

Poprvé se líbal v jedenácti.

Fuu. To jsem ale zaostalá.

Brečel u filmu "Láska Nebeská."

Bože. Já taky! Jsme si souzeni!
Samozřejmě to poslední byl sarkazmus. Harry se mi líbil, ale šance, že zavolá byla téměř nulová. Je to celebrita. Žádaná.

"Tidlididliidlididli!" Rychle jsem přiskočila k mobilu.
"Ahoj Ginny, tak jak se tam máš?" Máma.
"Mám se fajn, zavolám ti zítra, teď potřebuju mít odblokovanou linku," típla jsem mobil a doufala, že Harry zrovna v u chvíli nevolal.

Ráno jsem se oblečená probudila. Byla jsem nepřikrytá a v ruce jsem držela mobil. Nepřijatý hovor! Trálalá! Volal! On volal! Jupí! Vyskočila jsem z postele a začala jsem tančit po pokoji.

"On volal! Volal! Zavolal mi!"
"Kdo?"
"Simone! Co tu děláš?" vrhla jsem vražedný pohled na rozespalého Simona, který se opíral o futra dveří.
"Já jen, že to musí být zajímavý číslo, když ve tři ráno takhle šílíš," zívl.
"Jo, no promiň. Už jdu spát," zatáhla jsem závěsy.

Rád čte textovky. Co kdybych mu jednu poslala. Ale co bych tam psala že? Snad jen omluvu, že jsem to nezvedla? Hloupost, ráno mu můžu zavolat zpátky. Jsou tři hodiny. Určitě spí.
Strčila jsem mobil pod polštář a zavřela oči. Nemohla jsem spát. Volala mi celebrita. Sice ho ve Francii nikdo nezná, ale co je mi po tom. Tady po něm šílí miliony! Včetně mě, protože je vážně takový roztomilý a zároveň sexy.

Už v sedm ráno jsem znovu držela v ruce mobil. Mám mu zavolat nazpátek už takhle brzy? Radši ne. Nesmím na sobě dát tolik znát, že se mi líbí.

O dvě hodiny později mi Harry volal. Vytratila jsem se na záchodky, abych mu to mohla vzít.
"Čau Ginny!"
"Vi-vi-vi-vincente?"
"Co tak koktáš? Nemohl jsem se Xavierovi dovolat, tak volám tobě," povídal. Volal mi Vincent Martin. Poskočila jsem si radostí.
"No, právě máme hodinu a Xavier je v jiný třídě," řekla jsem.
"Hej! Ty jsi docela frajerka! Normálně voláš o hodině? Asi spolu budem muset někam zajít a pokecat až se vrátíš." Vincent Martin mě pozval na rande! Co je lepší? Harry Styles nebo Vincent Martin? Dilema...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Májuš Májuš | Web | 31. března 2012 v 23:38 | Reagovat

Tak to je skvělý díl. :D Já bych sice asi dilema neměla, ale.. :D těším se na další. :P btw: na KCA koukat budu, pokud to se mnou nesekne. :'D :)

2 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 1. dubna 2012 v 10:16 | Reagovat

Kto je lepší? No predsa Harry Styles, žiadna dilema :D Ja som teda na KCA nepozerala, pretože ja nie som práve nočná sova a zaspala som :/ Ale tak viem, že dnes má byť ešte nejaké vyhlásenie cien v UK, a to si už pozriem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama