A Perfectly Good Heart - 31. díl

19. dubna 2012 v 21:14 | Hipís


"Já nechci jet domů," zašeptala jsem.
"Harry měl pravdu. Oba jsme z Londýna."
"Jo, ale minimálně hodinu cesty autem od sebe."
"To nějak zvládneme, uvidíš."
Usmála jsem se a znovu jsem ho políbila. Zaynovy ruce nějak zabloudily pod sukni mých šatů. Nevadilo mi to. To nebylo jako s Jonem. Navíc Jon byl grázl, takže už jsem se ani neopovážila na něj znovu pomyslet. Poddávala jsem se Zaynovým dotykům a strhla ho s sebou na zem do písku, když jsem převážila jednu z beden. Zayn se usmíval. Nemohla jsem se na ten jeho úsměv vynadívat. A ty jeho oči. Strašně mi budou chybět. Jeho smích jsem zničila dalším polibkem, protože kdybych se na něj dívala dýl, asi bych umřela na oslnění nebo tak něco. Zaynnovy ruce putovaly pořád výš pod mými šaty. Nemohla jsem se ubránit vyjeknutí, když mi přejel rukou přes boky.
"Nevěděl jsem, že jsi tak hodně lechtivá," zasmál se a začal mě šimrat. Přimáčla jsem mu ruce a začala jsem se svíjet ve smíchu.
"Nech toho!"
Zayn přestal a začal mě líbat na krku. Sjížděl pořád níž a začal mi stahovat ramínko. Místo toho, abych ho odstrčila jako Jonathana jsem jen ležela a užívala si Zaynovi polibky. Trochu jsem znervózněla, když mi začal stahovat šaty.
"Mám přestat?" zpozorněl.
Zavrtěla jsem hlavou. Usmál se a stáhl si tričko. Milovala jsem ten pohled na jeho holý hrudník. Ta jeho malá tetování. Byl k sežrání. S každým jeho dotykem mi naskakovala husina po celém těle.
Pak jsem si uvědomila, že tohle všechno zítra skončí. Procházky po pláži, grilovačky, Harryho otravný řeči, tetiny sušenky a hlavně zase budu v tom smrdutém Londýně. Miluju venkov, je oproti velkoměstům úžasný. Po tváři mi začala stékat slza.
"Valí, co se děje?" To bylo poprvé, co mi takhle někdo řekl.
"Já jen... Nechci, aby tohle všechno skončilo."
"To já taky ne," sklopil oči.
"Navíc mám strach, že nás tu někdo uvidí," zakřenila jsem se.
Zayn se usmál. "Nevrátíme se?"
Kývla jsem a natáhla jsem si zpátky šaty. Zayn tričko a vyrazili jsme.
Kráčeli jsme ruku v ruce po pláži. Mlčky. Asi mě to vadilo ještě víc, než když bychom mluvili, protože takhle jsem měla čas přemýšlet a z toho nikdy nevzešlo nic dobrého.
"Hehé, hrdličky se vrátily!" zahučeli Shannon s Harrym jednohlasně.
"Nevrátili, jdou se jen schovat, před váma," mrkla jsem. "Shann, prosím mohla bys tetě říct, že přespím u..." rozhlédla jsem se kolem ohniště. "...Danielle," zvedla jsem na ní palec a obě se s Eleanor usmály.
"Co za to?"
"Pětilibrovku?"
"Beru," zazubila se Shannon a vytrhla mi z ruky peníze. Zvláštní. Já bych se chytla v jejím věku spíš na zmrzku nebo tak něco.
"Můžu se u vás osprchovat? Mám písek úplně všude," řekla jsem.
Zayn mě chytl zezadu kolem pasu a políbil na krk. "Aspoň budeš mít vzpomínku na nejlepší prázdniny."
"Kdo říká, že byli nejlepší?"
"Já."
"Dobře, byli nejlepší, ale pořád ještě jsou. Nemluv už teď v minulým čase," nahodila jsem smutný výraz.
Zayn vzal můj obličej do dlaní a začal mě líbat. Položila jsem mu ruce kolem krku a obtočila mu nohy kolem pasu. Pevně je chytl a nesl mě z koupelny rovnou do ložnice. Už mě napadlo, co má v plánu, ale bylo mi to vážně jedno. Pokud se to stát má stane se. Navíc je to přeci jen Zayn.
Položil mě na postel a nepřestával líbat. Já se radši jen poddávala. Nechtěla jsem něco zkazit, takže jsem jen nesměle čekala na Zaynovy reakce. Když jsme byli oba nazí, Zayn přes nás přehodil deku, zhluboka se nadechl a podíval se mi do očí.
"Seš si jistá, že to teď chceš?"
Kývla jsem.
"Nemusíme to dělat Val," odhrnul mi pramen vlasů z obličeje.
"To je v pořádku," usmála jsem se, "pokračuj."
Zayn se ke mně naklonil a dlouze mě políbil. Potom ke mně pomalu přirazil. Nahlas jsem zasténala a rychle jsem si přikryla pusu rukou. Zayn se zasmál, ruku mi z úst sundal a začal mě líbat. Okolní svět jsem najednou úplně přestala vnímat. Cítila jsem jen Zaynovu vůni, jeho tělo na tom mém, jeho tlukot srdce a rytmické přirážení. Zakláněl hlavu a tiše vzdychal. Já jsem pevně zarývala nehty do matrace. No, nehty, spíše ty malé okousané pahýlky, co z nich zbyly. Přivírala jsem oči a v duchu jsem skákala radostí.
Svoje poprvé jsem měla za sebou a očekávala jsem nějaký skvělý sen. Místo toho jsem se objevila doma. Máma seděla v obýváku a zakrývala si pusu otevřenou dokořán svojí rukou. Dívala se na televizi, ze které hlasatelka vypouštěla slova, kterým jsem nerozuměla. Jediné z toho všeho, co jsem pochytila byl obraz na televizi. Byla jsem v ní já s mega pupkem. Vyděšeně jsem pohlédla dolů a jediné, co jsem viděla byla boule pod mými prsy. Byla jsem těhotná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicole Nicole | 19. dubna 2012 v 23:19 | Reagovat

No ještě mi řekni ze bude těhotná doopravdy:DDDD

2 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 20. dubna 2012 v 19:37 | Reagovat

Úžasné! Ako vždy :D Som rada, ako skoro pribudol tento diel :) Ok, už mi došli slová, ale skvelé ako vždy :D

3 Májuš Májuš | Web | 21. dubna 2012 v 20:50 | Reagovat

dokonalý díl! :D těším se na další! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama