England calling

16. června 2017 v 15:59 | Hipís |  Diary
Můj život je pošahanej.
Celá tahle věc s objektama mně nějak přerostla přes hlavu.

Dvojka a já jsme skončili. Tak nějak už jsem to čekala od svejch příjmaček na vysokou, tenkrát mě to hodně zasáhlo, protože mně totálně sral na hlavu a já z toho byla smutná.
Když se do toho všeho vmíchala jednička, začalo to bejt ještě horší. A pak přišla moje sestra s přemlouváním, abych se na léto vysrala na celou Prahu a jela za ní do Anglie. Přišlo mně to nepředstavitelný, jakože tři měsíce neuvidím ani dvojku a ani jedničku.
A pak jsem si s jedničkou dala čáru na jednom koncertě a celý se to nějak vyhrotilo, téměř jsem mu vyznala lásku. Když jsme se potom potkali na Náplavce a skončili v jedný hospodě, došel za mnou, jestli půjdeme domů spolu. Vyčetla jsem mu, že se chová divně a řekla mu, aby toho nechal a tohle stačilo k tomu, aby toho doopravdy nechal. Seděli jsme u stolu a pili pivo, byla jsem opilá a on se mě zeptal, jestli s ním nepůjdu na záchod na dvacet vteřin. Za dvacet vteřin se snad neudělá, že jo, takže jsem šla a on mě objal. Dvacet minut jsme stáli na záchodech a objímali se.
Když jsme spolu naposledy spali, což není tak dávno, tak se pak stalo něco divnýho. Zvedl se a praštil hlavou do zdi. Nadával. Zeptala jsem se ho, co se děje a on pořád jen nadával.
"Já nevím, nevím nic, neptej se, já nevím, co mám dělat."
Opakoval pořád dokola a pak mě požádal, jestli bych ho objala. Usoudila jsem, že potřebujem oba nějakej čas, než se znovu uvidíme, takže se mu vyhejbám jako čert kříži a on mně pravděpodobně taky. I když na různejch akcích chodí za mýma kamarádkama a ptá se, jak se mám.

Tak nějak mě pak omrzela dvojka. Když jsem u něj byla naposled, měl pocit, že si musíme ujasnit, jak to mezi námi je. Že se s tou svojí nerozejde, že mě má sice rád, ale ji taky. No jasně, já bych ani nechtěla, aby se s ní rozešel. Jestli tady k němu něco cejtim, je to jednička.
A já jsem se začala nudit. Nás sex už neni tak dobrej jako dřív. Je to furt to samý. Dokola a dokola. Když mně takhle řekl v posteli, jestli se nechci přesunout, vzplál ve mně plamínek naděje, že bude nějaký vzrůšo, ale on myslel, jestli se nechci trochu posunout v tý posteli, protože mlátím hlavou o zeď. Plamínek zhasl, supr.
V pondělí mi psal, jestli nemám čas a nechci přijít na návštěvu, ha ha, jo, na návštěvu. Ale minulej tejden jsem chytla angínu a byla jsem doma, tak jsem mu řekla, že se stavím v úterý na jeho koncertě.
A když jsem přišla, sotva mě pozdravil.

Dávám tohle za vinu jedný osobě, která se o nás čirou náhodou dozvěděla a pořád mně to dává sežrat. Dokud jsem toho kluka neznala, všechno bylo skvělý. Souložili jsme si v klidu, nikdo nás neřešil.
Tahle osoba se pak jednoho dne rozhodla, že mě začne srát.
"Proč mě nemáš ráda?" ptá se mě pokaždý, když mě vidí. No, možná proto, že tvoje první věta, kterou jsem od tebe slyšela byla: "Jak se vstávalo dvojce?" Možná proto, že mně cpeš cíga do výstřihu a říkáš, že bys tam mohl vyvenčit svýho psa. Možná proto, že i přes to, jak víš, že nesnáším, když na mě lidi sahají a šťouchají do mě, pořád máš potřebu se mě nějakým způsobem dotýkat, objímat mě a říkat mi, že mě nacpeš do záchodu, ha ha, to je fakticky k popukání.

A nejhorší na tom je, že já se těm jeho debilním vtipům směju. Stalo se vám někdy, že jste někoho nenáviděli tak moc, až vám přišel sexy? Já se nemůžu zbavit tý myšlenky o tom, že si to s ním rozdávám v tom jeho luxusním bytě na Barrandově. Což samozřejmě nikomu neříkám. Pořád jen omílám dokola, jak ho nemůžu vystát.
Když mně mával z pódia při větě: "You look so beautiful tonight," ukázala jsem na něj prostředníček a rozesmála ho. A byl to docela hezkej pocit.

Každopádně toho mam plný zuby. Moje sestra mě zlanařila. Anglie v dohledu. Dneska jsem si koupila letenku, od 11. července nastupuju do práce. A myslím, že si to zasloužím. Všichni moji kamarádi mě hejtujou, že si jen tak odjedu a nechám je tady. Jo, protože každej duševní masochistka občas potřebuje pauzu od svejch VéKáVéček. Stejně jako já. Potřebuju si pročistit hlavu, nemyslet na to, proč jednička mlátí čelem do zdi a proč mi dvojka sere na hlavu. Proč je trojka neschopná mě pozvat na rande a proč jsem debilní kráva a pořád si seru pod nohy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama