gtačko in real lajf

7. července 2017 v 19:07 | Hipís |  Diary
Můj let byl příšernej. Matka brečela, měli jsme čtyřhodinový zpoždění a na letiště pro mě přijeli dva zhulený lojzové a moje sestra.

Jsem nadšená. Bydlím v papírovým domku nedaleko centra města, za oknem mám park, počasí je zatažený a z kuchyně vedou dveře do odporný malý betonový zahrady. Tedy aspoň tady se tomu říká zahrada, jinak to samozřejmě nemá se zahradou nic společnýho. Je to takovej malej plac, kam by Češi dali popelnice a zahradní nářadí.
Anglie je skvělá. Všude na zemi se válí odpadky, trochu mám pocit, jako bych byla součástí nějakýho seriálu podobnýho Skins nebo tak něco.
Přítel mojí sestry je kriminálník a jeho nejlepší kamarád velmi atraktivní drogový dealer. Oba neustále zkouření. Pravděpodobně přítel mojí sestry hulí kvůli tomu, že je agresivní. Důvod proč seděl ve vězení: Vzal si Angličanku, udělal s ní dítě, rozvedli se. Ona si našla jinýho frajera, kterej mu chtěl zakázat návštěvy svojí dcery a tak ho milostivej pan přítel mojí sestry zmlátil a rozřezal mu obličej. Ten kluk to přežil, nevim, jestli to pro něj je výhra nebo spíš prohra.
Úžasný, naprosto úžasný.
Tenhle hood je můj sen. Plnej smažek, kriminálníků a prostitutek. GTA Manchester.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama