jedničky a hvězdičky

11. července 2017 v 3:31 | Hipís |  Diary
Čtvrtej den za mnou. Jsem tak speklá jako bagel, čokovdolek, jsem kremrole.

Je mi smutno. Stýská se mi po jedničce. Nedávno jsem přidala fotku a ten blb mně dneska zkazil celej den tím, když jsem se ráno vzbudila a měla u ní komentář od něj. Vtipnej. Ha ha. Budeme se tvářit, jakože jsme kámoši, ha ha.

Těším se na něj. Těším se na něj víc, než na kohokoliv jinýho. Těšim se na něj, jako se těšim na svýho malýho bráchu. Ale je to čtvrtej den, ještě mně jich šedesát zbejvá...

Na pláž jsme v neděli nejeli. Celou dobu si říkám, co se mně na dealerovi líbí. Je tak hodnej, nosí tepláky a má oči daleko od sebe. Usměváček. Drží mi dveře, nosí mně pití, i když řeknu, že nechce (to je muž pro život).
"Rozumělas jim?" házela rukama sestra, když se D. s dealerm bavili o sobotním večeru.
Zavrtěla jsem hlavou.
"To prase včera vošukalo jednu místní vyhlášenou smažku!"
Moje sestra má dealera jako vlastní dítě. Přijde mi, že ho trochu štve, že jsem tady já, protože mám veškerou pozornost a on žádnou. Ale tohle mojí sestru rozčílilo, nadávala, jaký je to hovado. D. se s dealerem smáli.
To je ono. I kluk, kterej na první pohled vypadá jako zlatíčko, šuká smažky. Podvědomě jsem to věděla, proto se mně začal líbit.

Seděli jsme u jezírka a pálili blunta, dealer s D. se plavili na matraci a moje sestra mně vyprávěla nějakou historku. Má jich tolik. A jak je zhulená, neumí sklapnout. Polovinu historek, co mně vyprávěla, si nepamatuju. Asi bych mohla přestat tolik hulit.
Když jsme sbalili, sestra se ptala dealera, jestli nás sveze domů. Měli jsme spolu jet i k jezírku, ale když dealer odešel pro auto, psychopat D. se naštval, protože dealer odjel někam nakoupit fet. Házel věcma, jediný, co jsem rozuměla, byla kurwa pojebana. Takže dealer ukřivděně odjel a my šli pěšky.
Byl strašně zkouřenej, já taky, ale když se na mě otočil a jen se na mě díval, tak nějak doufám, že mu hlavou běželo to samý, co mně.

A teď nad tím tak přemýšlím. Našla jsem si ho, abych se měla čím zabavit, když budu tady. Abych se zaměstnala od stejskání si po jedničce. Ale ono to vlastně vůbec nepomáhá...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama