maso, tráva, gang

9. července 2017 v 1:16 | Hipís |  Diary
Cejtim, jak mi umíraj mozkový buňky z toho, jak jsem pořád zhulená. Jsem tu jen tři dny a ještě jsem nebyla střízlivá, škoda, že existujou takový věci jako práce, který vám prostě tenhle chill vždycky zkazej.

Sestra a já jsme šly dnes nakupovat po sekáčích, zjistila jsem, že nemám problém v anglickejch sekáčích sehnat hadry, protože angličanky jsou tlustý krávy a tak je tu všechno oblečení obrovský. I to hezký. Koupily jsme si kafe a plácly sebou na slunko v centru, když dorazil její přítel se svým gangem.
"Říkal jsem ti, ať na ní kurva nešaháš," zasyčel D. směrem k vousatýmu plešatýmu klukovi v teplákách a yeezy botách. Začal ožužlávat mojí sestru a objal ji kolem ramen.
"A co ty?" chytl mě plešatej kluk za bradu.
"To je moje malá sestra," ozvala se má drahá a všichni se začali smát. Jsem tak o dvě hlavy větší než ona.
Plešatej kluk mně nesl tašky, cítila jsem se, jako bych měla svýho vlastního negra.

Moje sistra potřebuje bejt opálená a tak jsme ještě na chvilku skočily do solárka, já samozřejmě seděla na gauči a znechuceně si prohlížela svou vlastní porcelánovou kůži. No jo, někdo jde holt do ruda, tak to radši ani neriskuje.

D., plešoun a divnej hubenej Lojza postavily provizorní gril na naší betonový zahradě, šíleně jsme se zhulili a divnej hubenej kluk jedl všechno s BBQ omáčkou, přičemž mi u toho mlaskal do ucha a dělal nechutný držky. Byla jsem trochu smutná, že kamarád D., drogovej dealer, se nestavil. Asi jsem ho málo uhranula. Přišel až večer, když jsme se vrátili z procházky parkem a pustili si Harryho Pottera.
"Cześć!" skočila na mě divoká holka s rudejma vlasama.
"Ahoj, Štěpánka," podala jsem jí ruku.
"To jest moja siostra," představila mě sestra.
Drogovej dealer vystrčil holku a podal mi ruku: "Ahoj."
"Ahoj," zasmála jsem se otočila se k filmu. Předstírala jsem, že mě vůbec neznervózňuje, jak se mi opírá o židli a dejchá mi na krk.
"Jak się masz?"
Pokrčila jsem rameny a upřeně zírala na televizi.

Domluvili se s mojí sestrou, že spolu já, D., ona a drogovej dealer pojedeme zejtra na pláž. Protože ač je dealer nejmladší (no fakt, je o rok mladší než já), má jako jedinej auto a řidičák. A i přes to, že jsem strašně zhulená asi do zejtra nebudu spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama