alkoholy ze mě dělaj příšeru

8. února 2018 v 18:41 | Hipís |  storýčka
Měla jsem za to, že když se jednorožec dostane mezi ty správný lidi, přestane bejt kokot. Vedle.

Na koleji máme různý zkratky znamenající všemožný věci. Když se ovšem řekne PP, všichni si držte klobouky a hlavně kyblíky blízko postele, protože PP je zkratka pro "pijem pyčo". A jo, pořádně tvrdě.
S holkama jsme to původně plánovaly na poklidnej večer u televize s lahví vína. Samozřejmě, že takhle to plánujeme vždycky. V deset večer už jsem měla láhev vína v sobě a na ruce kérku udělanou dost na punk. Ničeho nelituju, moje nová kérka je skvělá.
"Co to znamená?" ptají se mě lidi z okolí.
"To je číslo mojí prababičky z koncentráku."
Samozřejmě, že nemam vytetovaný číslo mojí prababičky z koncentráku, moje prababička tam ani nebyla, ale je to skvělej způsob, jak dostat lidi do nepříjemný situace. Ne, že bych vůči takovým věcem neměla úctu... Přemýšlím, jak bych se mohla obhájit, asi nijak, prostě čím horší životní situace se odehrává, tím větší srandu si z toho dělám. Omlouvám se všem, jejichž praprarodiče byli v koncentračním táboře.

S novýma kérkama jsme vyrazily na Žižkov oběhnout si pár zaplivanejch podniků a koupit hulení, takže už po cestě do Nekázanky jsem se potácela po ulici ožralá tak, jako dřív bývalo mým každodenním zvykem. Zamířily jsme si místní hospody za klukama z koleje, přičemž jeden venku u cigarety povídá:
"Nezná jednorožec Marka Ebena? Kdyby ho znal, tak bych se s ním snad i chtěl seznámit."
"Nevím, ale můžu mu napsat," vytáhla jsem telefon z kapsy a nemotorně se snažila odesla otázku.
Samozřejmě jsem byla ožralá husa, takže jsem si neuvědomovala následky svých činů, který zněly: "Budu tam za padesát minut."

Zbytek večera mám dost v mlze a moc si nepamatuju, co se dělo, jen vím, že se jednorožec strašně urazil, když si z něho kluci u stolu dělali srandu. "Ten člověk na mě útočil každým slovem, co řekl," vztekal se při kouření mých cigaret a pití mýho piva. Zase neměl prachy.
Když jsem se ho snažila utěšit, poslal mě do hajzlu a ještě mě začal tahat Na Perštýn.
Po cestě mi pak ukazoval nahý fotky jeho přítelkyně, což už ze svojí hlavy asi nikdy nesmažu. Díky tomu ale u mě jeho přítelkyně dost klesla, takže jsem konečně přestala mít morální kocovinu. Nikdy jsem nechápala posílání nahých fotek, nepřijde mi to ani sexy, ani nic jinýho, prostě nahej člověk, na jednu stranu je to dost fuj.
A ano, i u člověka jako já je možný, že zrovna moc nemusí nahotu. Proto souložím v noci. A za tmy.

V pět hodin ráno jsem mu zaplatila za to, aby mě nechal jít. Vážně. Byla jsem tak ožralá, že mi vůbec nedošlo, že to tak může vypadat a on s tím neměl vůbec žádný problém, když jsem mu do ruky nacpala dvě stovky a zamířila ke dveřím.
Zavolal na mě jménem, rozeběhl se za mnou a začal mě vášnivě líbat přímo před celým osazenstvem nonstopu. Což byla babka za barem, nějaká šlapka s nohama na stole a týpek, co si přišel mačkat bedny.
"V pohodě, hlavně to teď neutrať za alkohol, ať máš zejtra co jíst," obdařila jsem ho svým nejmilejším úsměvem a nadšeně jsem vyběhla z toho odpornýho pajzlu a volala jsem holkám, že už se vracím.
Po cestě jsem prej ještě stihla poděkovat Pákistáncovi za to, že není Vietnamec, což mně přijde hrozně škaredý od mýho opilýho já, ovšem myslela jsem to v tom smyslu, že prodává samosu, té se člověk ve vietnamské večerce nedočká.

Stydím se, že jsem dala jednorožcovi prachy, stydím se za svoje rasistický kecy, stydím se za to, že jsem hloupá husa a když se ožeru, jsem ještě horší.
Pozitivní věcí na tomhle příšerným večeru je, že jednorožec dostal od mých kolejních kámošů hejta. Ošklivýho hejta. Ocházel nasranej a uraženej a neumíte si představit, jak mně to dělalo dobře. Cítím se kvůli tomu trochu provinile, ale na druhou stranu myslím, že neexistuje člověk, kterej se ještě nikdy neradoval z cizího neštěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 9. února 2018 v 15:38 | Reagovat

Ať shnije v pekle, ty se raduj z jeho neštěstí, to svět potřebuje. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama