mjuzik

all about that bass

26. září 2014 v 18:23 | Hipís
Jsem zpátky juhuuu! Dlouho jsem nepřidávala žádnou jen-tak-písničku a zrovna nedávno jsem při poslouchání Lykke Li přeskočila na Sia a když dohrálo její video, objevila se mi v podobných videích Meghan Trainor (podobu tam neslyším ani nevidím, ale to neřešme).
Obvykle tenhle árenbísoulnevímcopřesnětoje moc nemusím, ale ten klip je tak rozkošne sladký, písnička tak neuvěřitelně chytlavá a text tak dokonale povzbuzující (jo, mám obrovský zadek, co jste si mysleli? OBROVSKÝ!)... No, jednoduše mě zaujala, chytla, vůbecnevímjaktonazvat, líbí se mi. Chce se mi na ní tančit i přes to, jak pochmurnou a blbou náladu mám.
Jo a na všechny komenty z podminulýho článku odpovím, ale zbývá mi sedm minut, než se mi vypne počítač, takže snad se nenaštvete, když to bude až zítra. :D
Přeju hezký zbytek dne, pádím na oslavu osmnáctin kamaráda Jerryho. (Vážně netuším, jestli na ten blog ještě píše, ale jestli ne, přečtěte si jeden z jeho megadlouhých článků, myslím, že ty jeho kecy vážně stojí za to a navíc má super název blogu. :D)

im telling darkness from lines on you

14. května 2014 v 19:20 | Hipís
Bon Ivera jsem začala poslouchat až letos v únoru, když jsem dělala rozhovor s Albertem Černým a on mi vykládal o jeho nynějších vzorech. Ani jsem nevěděla, jak se to správně píše. A musím říct, že na první poslech mě to absolutně nebavilo, nuda, přišlo mi, že mi ta hudba nic nedává.
Ale v posledních dnech jsem si uvědomila, že si stačí lehnout do postele a strčit do uší slcuhátka, zavřít oči a poslouchat. Takhle hudba má tak uklidňující účinky, že to snad ani není možné. Nechávám se písničkami pohltit, jsem v ráji, ve svém vlastním světě, kde se nechávám unášet na vlnách písniček Minnesota, Calgary nebo Stacks.
Ještě nikdy jsem z ničeho neměla tak dobrý pocit, víte, když tohle poslouchám, mám pocit, že dělám něco dobře, mám pocit, že je dobré poslouchat Bon Ivera.
A víte, co je nejvíc magická věc na světě? Když vám za zvuků Wash prší na střešní okno...

is there a tigen in your heart?

2. října 2013 v 20:43 | Hipís
Ajééé!
Jsem tu jen na skok, omlouvám se affs za to, jak jsem neaktivní, já se polepším, slibuju, jen teď momentálně mám dost co dělat. Dneska jsem přišla domů v půl osmé, moc prima. :D
Ale jsem tu proto, abych se vám pochlubila, jak jsem v klipu Charlie Straight dvě vteřiny. Hahaha. Jsem tam. Prostě jo. Celý ten den bych vrátila. Byl to nejlepší den mého života. Plus tedy záběry z Rock For People, kde samozřejmě já jak největší nejvyšší kretén vepředu. No, ostatní taky neberou ohledy na mě, takže já jebu to, že přeze mě malé holky nevidí. Nic ve zlém, prostě mě to táta učí od mala. :D
A ještě s něčím se vám musím pochlubit. Na Toma jedu na sto procent! Lístek už má doma! :'3

Tom Odell

17. srpna 2013 v 14:31 | Hipís
Našla jsem si další lásku.
Tuhle písničku jsem takovou dobu poslouchala v rádiu a na óčku, že jsem si řekla, že si to album musím stáhnout. Ale nidky se tak nestalo. :D A dneska zase hrála v rádiu a já se k tomu konečně dokopala.
Jeho písničky jsou úžasný, některý mi trochu připomínají Eltona Johna, ale beztak jsou boží. :3
A mutti mi schválila koncert v lucerně, takže mám tak 8O% šanci, že pojedu na jeho koncert.
Stoprocentní bude, až budu mít lístek.

do or die.

5. srpna 2013 v 19:38 | Hipís
Právě se o to nemám s kým podělit, takže se podělím s vámi.
Buď jsem totálně pitomá a slepá, NEBO JARED V TOM KLIPU MÁVÁ I ČESKOU VLAJKOU!
Ať si říká kdo chce, co chce (zaslechla jsem, že Jared je namyšlený nebo, že neumí zpívat - vážně umí), ale tenhle klip je naprosto boží, úžasný a nádherný. Miluju všechny jejich dlouhý klipy, hlavně to, že jsou tak dlouhý. :D Ale tenhle mě absolutně dostal.
Od začátku do konce mi běhal mráz po zádech a nakonec jsem se rozbulela jak fakan.
Ach nebe, taky bych se s nimi chtěla setkat.
Já vím, že je to úplně jiná hudba, ale jen oni a Taylor Swift mě zatím dokázali rozbulet. (Pokud nepočítám Václavské náměstí 24. 11. 2012 a Albertovo poklepání na rameno s otázkou "kde je luxor?".)
Musím se přiznat, že se mi ta písnička bez toho klipu nijak zvlášť nelíbila, vždycky jsem jí přeskočila, když mi náhodou vyskočila v přehrávači. Ovšem ten klip je tak úchvatný, že se to tím celé vykompenzuje.
Aksjskfdjdsjd. ♥

zejtra je taky den.

2. srpna 2013 v 9:37 | Hipís
Když už se ten Trip tolik rozkřikl mezi lidi a pomalu mi začíná lézt na nervy, Voxel si nazpívá novou písničku a to rovnou s tím jeho super textařem, kterej má mimo toho, že píše tu superúžasněbožský a vtipný texty taky skvělej hlas.

Tahle písnička mě dokonale vystihuje na tohle léto. :D Proto jsem si jí také tak rychle oblíbila. :D:D Taky si každej den řeknu, že bych si na jeden den mohla odpustit koukání na Big Bang, na který teď koukám, že bych si mohla poklidit pokoj a pak se na to stejně vyseru. :D:D

Chtěla bych, aby mi šlo učení se do školy stejně rychle, jako mi jde učení se textů písniček. Tuhle písničku už umím nazpamět a slyšela jsem jí asi jen čtyřikrát a o Hunterovi, kterého jsem začala poslouchat včera ani nemluvím. Od něj umím tři písničky, no, to není špatné, ne? :D

a little laughin', little lovin', never callin' again, that's just fine ♫

1. srpna 2013 v 13:13 | Hipís
TCA se blíží a já hlasuju jako o život. Jestli zpěvačku roku vyhraje zase Selena Gomez, pojedu do Ameriky a všechny Amíky tam zmlátím. Neberte to zle, některé Seleny písničky si pouštím, když na ně mám náladu. Ale mě jde o to, že ta holka neumí absolutně zpívat na živo. Její hlas je super, má takovou hezkou barvu, ale zpívá strašně falešně a to mě vždycky dokáže vytočit, když někdo takový vyhraje zpěvačku roku. -.-
A díky hlasování v TCA jsem přišla na tohohle úžasně rozkošného country zpěváka Huntera Hayese. Díky poslouchání jeho CDčka z roku 2011 mám teď opravdu skvělou náladu a vážně netuším, jak to provedl, protože ještě ráno jsem si udělala seznam těch nejdepresivnějších písniček, které jsem vůbec našla a poslouchala jen to.

"if you're gonna be somebody's heartbreak, if you're gonna be somebody's mistake"

and im blinded by the sunshine.

30. července 2013 v 14:32 | Hipís
Okay, dneska to bude ještě jeden článek a to pod rubriku s hudbou.
Ač se mi tahle písnička ze začátku nelíbila, vlastně ani ten klip mě moc nenadchl, té písničce jsem už přišla na chuť. Líbí se mi výjimečně hlavně ta česká část. Ale je to spíš ten styl Mňágy, no.
Ano, Mňágu a Žďorpa poslouchám a ač se určitě někteří z vás zarazí, co je to za kapelu, dovedl mě k tomu můj tatíček. A jejich písničky naprosto zbožňuju, protože jejich texty jsou vtipný, mají hloubku a jsou zároveň chytlavý a to já u písniček žeru. :D
Klip se mi nelíbí, promiň Víťo, mám z toho haldy. Taky se mi nelíbí, že tam je celou dobu jen ta pusa, to je prostě nudné a to, co mi vadí nejvíc je, že když tu pusu otevře, je v ní to barevný pozadí. Z toho mám úplně mžitky před očima, ještě v tomhle vedru. :DDD


Ten konec se mi líbí. "A dávno už nevnímám nic, jenom tvoje teplo..." :3

my summer playlist

26. července 2013 v 11:52 | Hipís
Uuuh, tedy než na to zapomenu, chtěla jsem sem přidat pár mých letních srdcovek. :3 Dneska moc nestíhám, takže to je jen taková rychlovka. Aby tu nebyl článek, že se vracím a pak čtrnáct dní nic. :D:D

Moje vůbec nejoblíbenější písnička teď je Trip od Voxela. Na Voxela jsem narazila jednou na óčku, když hráli jeho písničku Hitmaker, která se mi okamžitě vryla do paměti a musela jsem si jí pouštět pořád dokola. Tím si tak nějak Voxel získal mou přízeň a teď každým dnem čekuju jeho facebook, abych se dozvěděla případné novinky o albu, které má prý vyjít v září. (Na to jsem se ho ptala na asku :3 :D a on odpověděl! O.o)
Tu písničku jsem si zamilovala hned, jak vyšla a ještě víc jsem si zamilovala videoklip, protože nejenom, že je Voxel skvělý zpěvák a jeho texty jsou neuvěřitelně vtipný a úžasný (ano, vím, že si je nepíše sám :D), také mi přijde strašně rozkošný a prostě ho celkově zbožňuju. :3 (další songy v celém článku)

I sleep alone.

19. března 2013 v 20:43 | Hipís
Akjsdjkhdjssd. Že to té Markétě Irglové v tom latexu fakt sekne. (Pochopí jen ti, co viděli mixér) Ale jinak se mi ten klip líbí. Spousta lidí říká, že je o ničem. Pardon, znam klipy, který jsou mnohem víc o ničem. I když já spíš žeru tu písničku, než ten klip. Je vážě chytlavá a naprosto úžasná. :']
Mohli by jí zpívat na koncertech. Zrovna v pátek bych chtěla jet do Prahy, ale nevím, uvidíme. I když tak na 60% pojedu. Ale nejdřív to nějak vyřídit s Mutti, protože mám ještě do toho soustředění s divadlem a bla, bla, bla.
Já je prostě musím vidět znovu. Mám úplný absťák po tom božím koncertě v Pardubicích. :3

 
 

Reklama